MĀJĀS RADĪTS: Svētdiena, es mīlu Tevi!

Nav šaubu, katram no mums ir viena tā īpaši iecienītā diena no septiņām, kuru gaidām ar vislielāko nepacietību. Man tā ir Svētdiena - nedēļa jau galā, laiks atskatīties uz piedzīvoto - pateikties par dāvanām un katru gūto mācību, kā arī lepoties ar paveikto, sasniegto, un ar jaunu apņemšanos sveikt nākošo dienu - jaunās nedēļas sākumu.

Svētdiena ir arī tā diena, kuru pavadu lutinot manu ķermeni, dvēseli un sirdi, tādēļ šoreiz vēlos padalīties ar manu iecienītāko sejas ādas kopšanas procedūru no "mājās radīts" tipa sērijas, kuras galvenā sastāvdaļa ir dzeramā soda!

image

Dzeramā soda jeb Nātrija hidrogēnkarbonāts (NaHCO3) ir kļuvusi par neatņemamu sastāvdaļu manā sejas ādas kopšanas procedūrā. Ja pirms šī brīnuma manu seju nedēļu (un dažkārt pat ilgāk) rotāja vairākas ne īpaši glītas pinnes, tad tagad esmu priecīga par maziem, niecīgiem punktiņiem, kas šad tad uzrodas un tikpat ātri pazūd.

MĀJĀS RADĪTS: DZERAMĀS SODAS SEJAS ATTĪRĪTĀJS

image

Esmu izmēģinājusi dažnedažādus sejas kopšanas līdzekļus, bet pagaidām šis, mājās radīts, kura aptuvenā cena ir +/- 0,50 santīmi, ir bijis visefektīvākais!

image

PROCEDŪRA:

  • Trauciņā samaisa apmēram vienu karoti dzeramās sodas ar vārītu ūdeni. Masas proporcijai jābūt 1:2, jo soda ūdenī nešķīst un ir iespējams, ka masa sacietēs pirms tās uzklāšanas uz ādas.
  • Gatavo masu uzklāj uz sejas un maigi iemasē ādā, (var ar pirkstiem, var ar tonālā krēma otiņu, kā nu kuram patīk visvairāk) pievēršot lielāku uzmanību īpašām zonām - ja ir kāda pinne, uz tās droši var uzklāt vairāk kā uz pārejās sejas daļas.
  • Masu no sejas mazgā nost tad, kad soda ir atgriezusies savā sākotnējā formā - apmēram ~10 min pēc masas uzklāšanas uz sejas.
  • Procedūras beigās ir svarīgi seju noslaucīt tīrā (!) dvielī.
  • Nu sejas āda ir gluda un pats galvenais - tīra!

image

Pēc ādas attīrīšanas procedūras var patiešām just to, ka sejas āda ir tīra, tādēļ arī visas pārējās veiktās procedūras būs efektīvas un rezultāts - acīmredzams.

image

BIODERMA inovācija Sensibio H2O attīrošais ūdens ir skaistuma blogeru un vlogeru vidū viens no iecienītākajiem produktiem - micellu ūdens ir kulta produkts, kas darbojas gan kā toniks, gan kā pat visnoturīgākās kosmētikas noņemšanas līdzeklis.

Pēc tam, nesagaidot micellu ūdens iesūkšanos ādā, ķeros klāt manam iecienītajam SHISEIDO The Skincare Day Moisture Protection dienas krēmam ar SPF15. Rezultāta mana sejas āda gan izskatās, gan jūtas lieliski!

Nav nozīmes, cik maksā viens un cik maksā otrs ādas kopšanas produkts - ir jāatrod tas zelta vidusceļš, kurš katra ādai ir vispiemērotākais. Jā, sodas eksfoliātora izmaksas ir nieks, salīdzinot ar maniem krēmiem un sejas ūdeņiem, taču pats galvenais ir tas, ka šī savienība visu produktu starpā rada lielisku rezultātu. Es esmu ļoti apmierināta un savu vēlamo esmu sasniegusi!

* * *

Noderīgas saites:

blog comments powered by Disqus

© Diāna Kuzmova, 2012-2014