no Skapja dzīlēm: rūtiņas, litas un pūkas!

Viena no patīkamākajām emocijām, ko saņemu ik dienas, piepildot blogu pilnu ar visādiem labumiem, rodas tajā mirklī, kad saņemu vēstuli no kāda lasītāja ar patiesi skaistiem un sirdi sildošiem vārdiem, sakot, ka iedvesmoju un, ka tas, ko rādu pasaulei, lasītājam ļoti iet pie sirds! Tādos mirkļos rodas sajūta, ka esmu uz pareizā ceļa, lai arī kurp es dotos dzīvē!

Tā nu kādu laiciņu atpakaļ, pēc Egoistes reportāžas publicēšanas, saņēmu ļoti patīkamu vēstuli ar ziņkāri par to, kas gan ir manā skapī, un es tā aizdomājos - un kādēļ nē? Tā nu esmu izveidojusi jaunu segmentu - "no Skapja dzīlēm", kur dalīšos ar manas garderobes saturu.

Pāris teikumi pirms sāku - man nav konkrēta stila, gluži vienkārši tādēļ, ka patīk ļoti dažādas lietas - cena un kur pirkt man ir absolūti vienalga, galvenais ir kvalitāte un vai tas man tīk. Pati savu veidolu saucu par "funky", jo pērku un velku to, kas patīk! Mans likums - ieskauj sevi ar to, ko Tu mīli - krāsas, audums, formas, viss - un patiesi ticu, ka tad Tu jutīsies laimīgs / -a! Jo galu galā, vissvarīgākais ir tomēr radīt to iekšējo laimi, kas ārēji atspoguļojas laimīgā izskatā un, ja jau mēs dzīvojam ne tikai garīgā, bet arī materiālā pasaulē, tad es vēlos manā dzīvē visu to labāko, ko pasaule var sniegt!

Sākšu ar izskatu - vienkāršs ikdienas grims, ko soli pa solim aprakstīju iepriekšējā rakstā - KĀ: Ikdienas Izskats, I, tikai šoreiz izmantoju GOSH Quattro Eye Shadow Palette, tonis Q50 Rainforest, bet uz lūpām GOSH Velvet Touchtonis 136 Burgundy - vienkārši, skaisti, ar mīlestību pret sarkano lūpu krāsu!

Manā skapī vienmēr varēs atrast rūtainu kreklu, jo uzskatu, ka tas ir viens no universālākajiem apģērba gabaliem, ko var uzvilkt gan vienkārši ar melnām džinsu biksēm un izskatīties lieliski, kā arī tajā pašā komplektācija + papēži, spēcīgāks grims un aksesuāri, un izskatīties vēl lieliskāk! Izskats nav atkarīgs no krekla vien - ir iespējams panākt vienkāršu ikdienas izskatu, un ir iespējams panākt spilgtu izejamu izskatu - ko vien sirds kāro, gala rezultāts ir atkarīgs no tā kā tas kopā tiek sakomplektēts.

Augstākie papēži manā garderobē un neteikšu, ka paši ērtākie! Iespējams, tas tādēļ, ka, atkārtošos, neesmu papēžu cienītāja, taču skaistums prasa nelielu upurēšanu un dažreiz arī es upurēju savus sāpju nervus, lai pāris stundas justos un  izskatītos labi!

Litas - vienas no visinteresantākajām kurpēm, kuras vēl joprojām dēvēju par zirga kājelēm! Protams, Jeffrey Campbell radītās ir daudz zirdziskākas par tām, kas nu ir manā garderobē, taču tas arī bija galvenais kritērijs, kādēļ vispār nolēmu šīs killerkurpes iegādāties - uz manām kājām tās izskatās sievišķīgākas, tādēļ tās arī atrodas mana skapja dzīlēs!

Ak, mana ļoti mīļā krievu baronu stila cepure ar truša kažociņu, ko atkal ieguvu mantojumā no mātes. Ļoti patīk viss, kas saistās ar cara laikiem - viņu mode bija majestātiska, klasiska, iespaidīga un galvenais, funkcionāla. Un kur gan es bez pūkām?

* * *

SEJA:

 • pūderis, SHISEIDO Sheer Matifying Compacttonis O40 Natural Fair Ochre;
 • bronzeris, GOSH Precious Powder Pearls Glowtonis 0019;
 • vaigu sārtums, IsaDora Perfect Powder Rouge, tonis 22 Frosty Bordeaux;
 • acu ēnas, GOSH Quattro Eye Shadow Palette, tonis Q50 Rainforest;
 • skropstu tuša, SHISEIDO Perfect Mascara Full Definitiontonis BK 901;
 • uzacu zīmulis, ARTDECO Eyebrow Penciltonis 4;
 • lūpu krāsa, GOSH Velvet Touchtonis 136 Burgundy.

APĢĒRBS:

 • vilnas mētelis, trušādas cepure, balts lakats - mantojums no mātes;
 • rūtains krekls - House;
 • melnas skinny džinsa bikses - Pull&Bear;
 • soma - Mango;
 • litas - Bik Bok;
 • auskari - c a r a m e l l e s.
blog comments powered by Disqus

© Diāna Kuzmova, 2012-2014